Hakkımızda


Akçe Bilgisayar Ltd. Şti. 2005 yılında bilişim sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek sürekli kendini geliştiren şirketimiz kamu kuruluşları ile özel şirketlere bilgisayar satışı, teknik destek, mobese sistemleri ve yazılım alanlarında hizmet vermektedir.

Günümüzde teknolojik marketler hemen her ilimizde açılmış ve her türlü teknolojik ürünü kolayca temin edebilmemizi sağlamaktadırlar. Akçe Bilgisayar Ltd. Şti. olarak amacımız, günümüz teknolojik marketlerin mantığıyla sadece satış yaparak kazanç elde etmek yerine, satış sonrası aldığı ürün için en iyi desteği sunarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle başladığımız işimizde amacımızın ne denli doğru olduğunu bugün geldiğimiz noktadan da rahatlıkla görmekteyiz. 

Bilgisayar ve Aksesuar Satışlarımız
Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli kendini geliştiren ekibimizle müşterilerimize istekleri doğrultusunda dizüstü, masaüstü marka veya toplama bilgisayar satışı ve satış sonrası destek hizmeti vermekteyiz. Yasal sınırlar çerçevesinde satın alnınan ürüne gerekli yazılımlar kurulur ve müşterimize ürün teslim edilir. Kurumsal firmalarla yapılan donanım bakım sözleşmesi kapsamında belirtilen süre boyunca ücretsiz teknik destek veren şirketimiz arızalı ürünlerin garanti kapsamında gerekli takibini yaparak müşterilerimizin iş akışını aksatmadan çalışmalarına imkan sunabilecek gerekli donanım veya yazılım desteğini sunmaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemleri
Teknolojinin dur durak bilmeyen gelişiminden nasibini alan güvenlik sistemleri her geçen gün daha farklı ve daha gelişmiş özelliklerle karşımıza çıkmaktadır. İster kişisel olsun ister kurumsal olsun mobese sisteminde yılların kazandırdığı tecrübeyle sektörde emin adımlarla ilerleyen şirketimiz, günümüz güvenlik  kamera sistemleri teknolojisini yakından takip ederek müşterilerine en güncel ürünleri sunmayı amaçlar.

Yazılım Teknolojileri
Kuşkusuz her teknolojik ürünün ruhunu oluşturan ana sistem yazılımdır. Yazılım dilleri de gün geçtikçe gelişmekte ve yeni özellikler kazanmaktadır. Akçe Bilgisayar Ltd. Şti. bünyesinde çalışan yazılım personeli ise bu teknolojik değişimleri sürekli takip ederek oluşturduğu yazılımlara ek özellikler katmakta ve güncellemelerini eksiksiz bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Kurumsal Bilgi Teknolojileri Yönetimi

İletişim


1 Nolu Beşirli Mahallesi Devlet Sahil Yolu Caddesi Eyüboğlu APT. No: 515/2 Ortahisar/TRABZON
akce@akce.com.tr
+90 462 224 4037
Copyright © Akçe - Enterprise IT Management - Since 2005